Viña Tarapacá Gran Reserva Chardonnay

Tarapacá Gran Reserva Chardonnay De Gran Reserva serie is het paradepaardje van Tarapacá. “Distinction”, daar gaat het om, wijnen van niveau, aanzien, kracht en elegantie.
Beschikbaarheid:
Op voorraad
Levertijd:
Vóór 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden!
product-banner
Koop 6 voor €12,50 per stuk en bespaar 16%

€14,95
Incl. btw

Tarapacá Gran Reserva Chardonnay

De Gran Reserva serie is het paradepaardje van Tarapacá. “Distinction”, daar gaat het om, wijnen van niveau, aanzien, kracht en elegantie.

Hoofdwijnmaker Ed Flaherty van Tarapacá vond de ideale bodem en ligging voor het maken van deze fantastische wijn in de koele vallei van Leyda gelegen in het westen van Chili. Door de ligging van Leyda, direct aan de oceaan zorgt de zeewind (van de koude Humboldt stroom) voor langdurig en traag rijpingsseizoen waardoor een frisse, minerale wijn met een expressief en stuivend karakter word gekregen. Het is een lust voor uw smaakpallet

Drinken bij: Mooie zachte franse kazen, visgerechten met bearnaisesaus, zalm, maar ook kwartels geglaceerd met appelstroop.

Proefnotitie: Lichtgeel van kleur, dik aan het glas hangend met in de geur tonen van honing, gesmolten boter en abrikoos.

Intens, bijna zoetig van smaak met klein bittertje. Mooie balans tussen frisse tonen, hout en fruittonen en indrukwekkend lange zachte nasmaak.

Houdbaarheid: De wijnen zijn mooi op dronk op het moment dat ze op de markt komen. Ze zijn dan nog 3 jaar top, fris met mooi fruit.

Alcoholpercentage: 14%
Inhoud: 75cl
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »